Piegāde

Veicot pasūtījumu no pirmdienas līdz svētdienai ar apmaksas ieskaitīšanu mūsu kontā no pirmdienas līdz svētdienai līdz plkst. 19:00, Jūsu preces tiks izsūtītas nākamajā darba dienā. Pēc šī laika Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts aiz nākamajā darba dienā. Pasūtījumi, kas veikti, izmantojot PayPal pirms 19:00, tiks nosūtīti nākamajā darba dienā. Visi pasūtījumi ir galīgi, tāpēc noformējot pasūtījumu pārliecinieties, vai visi dati ir pareizi, pēc pasūtījuma izsūtīšanai mēs nevarēsim mainīt piegādes adresi, saņēmēju vai atcelt pasūtījumu.

■ Piegādes izmaksas Latvijā ar "Omniva" pakomātiem: 1,98 EUR. Pasūtītas preces nonāks Jūsu izvēlētajā pakomātā 2-5 darba dienu laikā, pēc pasūtījuma apmaksas. Par preces nonākšanu pakomātā Jūs informēs ar SMS (pie pasūtīšanas lūdzu norādiet mobila telefona numuru), kas saturēs pakomāta durvju kodu, pakomāta adresi, preču atgriešanas kodu un uzglabāšanas beigu termiņu. Pakomāti strādā katru dienu 24 stundas diennaktī.

■ Piegādes izmaksas Latvijā "Latvijas pasts": 3,98 EUR. Piegāde Latvijā parasti aizņemt no 2 līdz 5 darba dienām.

Starptautiskā (Worldwide) caur "Local post" piegāde parasti aizņem no 3 līdz 20 darba dienām. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz sūtījuma svaru un piegādes adresi pie pasūtījuma noformēšanai. Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts nākamajā darba dienā pēc maksājuma ieskaitīšanai mūsu bankas kontā. Starptautiskā piegāde nav pieejama sestdienās, svētdienās vai Svētku dienās.

Mēs esam priecīgi piegādāt preces Jums visā pasaulē, bet lūdzu, ņemiet vērā, ka var rasties papildus izmaksas muitas nodokļu veidā, šīs izmaksas nav mūsu pārziņā.

Jebkurš muitas vai ievedmuitas nodoklis tiks iekasēts, kad sūtījums nonāks galamērķa valstī. Papildu maksājumi par muitošanu maksā saņēmējs. Mēs nekontrolējam muitas izmaksas un nevaram aprēķināt to vērtību. Muitas politika dažādās valstīs ir ļoti atšķirīga, lai iegūtu plašāku informāciju, varat sazināties ar vietējo muitas iestādi.

Atgriešana

Ja esat neapmierināts ar pirkumu, 14 dienu laikā pēc saņemšanas Jūs varat atgriezt mums prece vai preces, tā sākotnējā stāvoklī (bez nešanas pazīmēm) ar visas birciņām un drošu iepakojumu. Pēc preču saņemšanas mēs atmaksāsim visas preču izmaksas (izņemot piegādes izmaksas). Visas atlaižu preces, kuru vērtība ir mazāka par 15,00 EUR nav atmaksājamas, bet, ja precei ir brāķis, mēs atgriezīsim naudu.

Ņemiet vērā arī to, ka higiēnas apsvērumu dēļ visi kompresijas izstrādājumi nav atgriežamie. Pielaikojot apģērbu vai citus izstrādājumus, lūdzu, pārliecinieties, ka tie nesaskaras ar kaut ko, kas var smaržot vai pievienot tiem, piemēram: smaržas, dezodorants, tabakas dūmi, utt. Ja šīs instrukcijas netiek ievērotas mums ir tiesības atteikties no naudas atgriešanai. Preces vai priekšmeti mums ir jāizsūta pa pastu, pievienojot atgriešanas iesniegumu, kurā ir jānorāda atgriešanas iemeslu un jebkuru citu pievienoto dokumentāciju. Ja nevarat izdrukāt atgriešanās iesniegumu, vienkārši pievienojiet papīra lapu ar pasūtījuma datiem, nosaukumu un atgriešanas iemeslu.

Atgriešanās adrese:

itonus, SIA
Ozolciema iela 18-344
Rīga
LV-1058
LATVIJA