Mūsu vietnes konfidencialitātes politika

Mēs apkopojam apmeklētāju kontaktinformāciju (telefons, E-pasts) un finanšu informāciju (vārds, uzvārds, adrese, bankas norēķinu konta numurs). Kontaktinformācija tiek izmantota, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties ar klientu, t.i. gadījumos, kad var rasties problēmas ar pasūtījumu apstrādi, korporatīvo datu vai konfidencialitātes izmaiņu gadījumos. Apkopotā finanšu informācija tiek izmantota klienta rēķinu un pakalpojumu izmaksu sagatavošanai.

Klients reģistrējoties ir tiesīgs turpmāk ar e-pasta starpniecību pieprasīt un saņemt visa veida ziņojumus saistītus ar vietnes jaunumiem.

Jebkura veida klienta personīgā informācija tiks izmantota tikai, lai nodrošinātu efektīvu preču pasūtījumu apstrādi un individuālo piedavājumu sagatavošanu. Mēs nenodosim un nepārdosim nekāda veida personīgo informāciju nevienai trešajai pusei, ja vien mums pats klients, vai juridisks pienākums neliks to darīt.

Pārtrauciet lietot Mājas lapu, ja Jums ir pretenzijas pret Konfidencialitātes politikas un/vai Mājas lapas Lietošanas noteikumiem.

Sīkdatnes

Mājas lapa izmanto sīkdatnes - cookies. Sīkdatnes ir teksta faili, kas ietver informāciju, kas tiek lejupielādēta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat mūsu mājas lapu. Pēc tam, katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes ir noderīgas, jo tie ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj jums atcelt sīkdatņu saglabāšanu.

Google Analytics

Mūsu mājas lapa izmanto Google Analytics analītikas rīku. Apkopota informācija par vietnes apmeklējumiem glabājas Google kompānijas serveros, saskaņā ar Google konfidencialitātes praksi. Lai atteikties no tā, ka Google Analytics apkopo informāciju par Jums, apmeklējiet vietnitools.google.com/dlpage/gaoptout.