Interneta veikals "itonus" SIA reģistrācijas numurs: LV40103664541 itonus.lv (turpmāk - itonus.lv). Esam sagatavojuši Privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu. Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem. Lūdzu, veltiet dažas minūtes tam, lai iepazītos ar mūsu Privātuma politikas principiem.

1. Personas datu ieguve un izmantošana

Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras itonus.lv ar klienta piekrišanu iegūst no tās, lai izpildītu noslēgtā līguma noteikumus, vai lai turpmāk sazinātos ar šo personu. Klientu personas datu (tostarp klienta vārds, uzvārds, personas kods, piegādes adresi, tālruņa numurs, e-pasts, vēlamo saziņas veidu) iegūšana var notikt sniedzot kontaktinformāciju mūsu interneta veikalā itonus.lv vai izmantojot sīkdatnes (cookies). Veicot pirkumu, maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus mēs nododam pilnvarotajam apstrādātājam AS “Swedbank”, Paysera, Paypal vai "Maksekeskus" AS.

2. Iegūto klienta personas datu izmantošana

Izmantojot iegūtos personas datus, mēs varam informēt itonus.lv klientus par gaidāmajiem notikumiem, kampaņām un jaunumiem. Klienti, kuri mūsu jaunāko ziņu izsūtni vai informāciju par viņus, iespējams, interesējošām precēm saņemt nevēlas, jebkurā laikā var dzēst savu datus uzrakstot mums e-pastā [email protected]

Labākai klientu apkalpošanai itonus.lv informāciju par atsevišķiem klientiem var izpaust trešajām pusēm, kuras sniedz pakalpojumus itonus.lv un kuras saista līgums par konfidenciālas informācijas neizpaušanu un datu apstrādes nosacījumiem. Par trešajām personām ir uzskatāmi, piemēram, mūsu sadarbības partneri, kuru pienākums ir preču piegāde, nomaksas pakalpojuma sniegšana vai informatīvu ziņojumu sūtīšana.

Trešajām pusēm nododamie dati var būt: informatīvu sms ziņojumu izsūtīšanai – tālruņa numurs, preču piegāde – Vārds, Uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, piegādes adrese.

3. Personas datu nodošana uz ārvalstīm

itonus.lv darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tad, ja klienta personas dati tiek nodoti uz ārvalstīm, tiem tiek nodrošināta atbilstoša līmeņa drošība.

4. Iegūto klienta personas datu izmainīšana

Klienta identificēšanai un saziņai ar viņu iegūtos personas datus ir iespējams aplūkot, mainīt un papildināt itonus.lv.

5. Klienta personas datu aizsardzība

itonus.lv veic visus iespējamos drošības pasākumus, lai aizsargātu klientu personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām.

6. Sīkdatnes

Mājas lapa izmanto sīkdatnes - cookies. Sīkdatnes ir teksta faili, kas ietver informāciju, kas tiek lejupielādēta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat mūsu mājas lapu. Pēc tam, katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes ir noderīgas, jo tie ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj jums atcelt sīkdatņu saglabāšanu.

7. Google Analytics

Mūsu mājas lapa izmanto Google Analytics analītikas rīku. Apkopota informācija par vietnes apmeklējumiem glabājas Google kompānijas serveros, saskaņā ar Google konfidencialitātes praksi. Lai atteikties no tā, ka Google Analytics apkopo informāciju par Jums, apmeklējiet vietni https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

8. Drošība

Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi, nepatiesi, pretlikumīgi apstrādāti vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.

9. Privātuma politikas noteikumi un grozījumi

Mēs pieņemam, ka pirms mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas vai, aizpildot lūgumu kļūt par pastāvīgo klientu, Jūs esat izlasījuši mūsu Privātuma politikas principus un noteikumus, kā arī esat akceptējuši tos. Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās itonus.lv. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta itonus.lv, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai, kā arī gadījumos, kad klients vēlas atteikties no komercpaziņojumu saņemšanas vai pilnībā dzēst savus datus no sava profila, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi [email protected]