Apmaksa

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties sev ērtāko apmaksās veidu, no mūsu piedāvātiem. Pašlaik mēs nodrošinām šādas maksājumu metodes:

Swedbank

1. Bankas pārskaitījums (SWIFT naudas pārskaitījums). Pēc pasūtījuma noformēšanai mēs nosūtīsim Jums elektroniski rēķinu apmaksai, izmantojot e-pastu, kas norādīts pie pasūtījumā. Jūs varat apmaksāt rēķinu Jums ērtā veidā, izmantojot interneta banku vai bankas filiāli. Maksājuma detaļās lūdzam norādīt pasūtījuma numuru. Maksājuma veikšana notiek ārpus itonus.lv e-veikala vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē. itonus.lv e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

        

2. Paysera. Par pasūtījumu var droši norēķināties, izmantojot Latvijas banku saites (Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor|Nordea). Veicot pasūtījumu ir jāizvēlas atbilstošais maksājuma veids. Maksājuma detaļās lūdzam norādīt pasūtījuma numuru. Maksājuma veikšana notiek ārpus itonus.lv e-veikala vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē. itonus.lv e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

        

3. MakeCommerce. Par pasūtījumu var droši norēķināties, izmantojot Latvijas banku saites (Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor). Veicot pasūtījumu ir jāizvēlas atbilstošais maksājuma veids. Maksājuma detaļās lūdzam norādīt pasūtījuma numuru. Maksājuma veikšana notiek ārpus itonus.lv e-veikala vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē. itonus.lv e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

          

4. Luminor E-komercija. Par pasūtījumu var droši norēķināties, izmantojot bankas kartes (VISA, Mastercard) vai Latvijas banku saites (Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor). Veicot pasūtījumu ir jāizvēlas atbilstošais maksājuma veids. Maksājuma detaļās lūdzam norādīt pasūtījuma numuru. Maksājuma veikšana notiek ārpus itonus.lv e-veikala vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē. itonus.lv e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

    

5. PayPal e-pasta rēķini vai kredītkarti. Lai saņemtu PayPal rēķinu, veicot pasūtījumu, izvēlieties atbilstošu maksājuma veidu. Pēc pasūtījuma iesniegšanai mēs nosūtīsim Jums PayPal kontu, izmantojot e-pasta adresi, kuru tiek norādīta pie pasūtījuma noformēšanai. Jūs varat apmaksāt rēķinu ar kredītkarti (Visa, Master Card, American Express, Discover) vai izmantojot PayPal kontu. Maksājuma detaļās lūdzam norādīt pasūtījuma numuru. Maksājuma veikšana notiek ārpus itonus.lv e-veikala vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē. itonus.lv e-veikalam nav pieejas klienta bankas un kredītkartes datiem.

Ja apmaksā tiek ieskaitīta mūsu kontā pirms plkst. 19.00, tad Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts nākamajā darba dienā, ja pēc 19.00 pasūtījums tiks nosūtīts otrajā darba dienā.

Papildus muitas nodevas vai importa nodokļi tiks aprēķināti un iekasēti pie preču saņemšanas, atbilstoši galamērķa valsts likumiem. Papildus izmaksas par atmuitošanu maksā saņēmējs. Mēs nekontrolējam muitas izmaksas un nevaram aprēķināt to vērtību.

Mēs nopietni uztveram jūsu privātumu un aizsargājam Jūsu personisko informāciju.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platformas paysera.com un paypal.com, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas paysera.com vai paypal.com īpašniekiem.