• Izpārdošana!
  • -50%
Medicīniskais balstošais apsējs rokas fiksācijai izmērs 4
  • Medicīniskais balstošais apsējs rokas fiksācijai izmērs 4

Medicīniskais balstošais apsējs rokas fiksācijai izmērs 4

15,38 €
7,69 € Atlaide -50%
Izmērs:4 Apsējs paredzēts drošai un ērtai rokas fiksācijai rehabilitācijas laikā pēc lūzumiem, sastiepumiem un ķirurģiskas iejaukšanās. Apsēju var lietot ārstējoties dažādās medicīnas iestādēs un arī mājas apstākļos. Apsēju uzliek tieši uz miesas vai arī virs kokvilnas veļas. Īpaši veidota regulējama aizdare ļauj individuāli piemērot maksimāli ērtu plecu lences garumu un nostiprināt apsēju vajadzīgajā stāvoklī. Lences daļai uz pleca ir kustīga uzmava.
Daudzums
Pieejams mūsu noliktavā

IZMĒRS Garums, cm
1 26-32
2 30-38
3 36-44
4 42-50

Ja ārsta norādījumi neatšķiras, apsēju iesaka nēsāt 21 dienu, katru vakaru to noņemot. Apsēju valkājot ilgstoši, regulāri jārauga kādā krāsā ir roku pirksti. Novērojot pat vismazākās izmaiņas asinsritē un gadījumā, ja mainās pirkstu galu krāsa jāvēršas pie ārstējošā ārsta. Atbilstoši ārsta ieteikumiem, apsēja nēsāšanas laikā ieteicams roku vingrināt lai ātrāk atjaunotu locītavas kustības funkciju.

Kontrindikācijas: individuāla nesaderība ar kādu no izstrādājuma izejvielu komponentiem, izteiktas spieķa kaula un plaukstas pamata locītavas kontraktūras (locītavas kustīguma ierobežojums sakarā ar pārmaiņām pašā locītavā vai to aptverošajos audos).

ELAST-0110

Tev varētu interesēt