• Izpārdošana!
  • -20%
Medicīniskais elastīgais ārstējošais un rehabilitācijas krūšturis izmērs 85D balts Sofija
  • Medicīniskais elastīgais ārstējošais un rehabilitācijas krūšturis izmērs 85D balts Sofija

Medicīniskais elastīgais ārstējošais un rehabilitācijas krūšturis izmērs 85D balts Sofija

23,36 €
18,69 € Atlaide -20%
Izmērs: 85D(103-105); Krāsa: Balts Medicīniskais elastīgais ārstējošais-rehabilitācijas krūšturis, paredzēts valkāšanai rehabilitācijas laikā pēc piena dziedzeru operācijām, valkāšanai kopā ar protēzēm. Var lietot ārstniecisko preparātu fiksēšanai. Ar iešūtām kabatiņām. Krūštura augstā un izsmalcinātā dekoltē līnija ļauj ērti fiksēt ārstnieciskos preparātus un apslēpt ķirurģiskās iejaukšanās pēdas. Krūšturis ir izgatavots no elastīga auduma. Rūpīgi apstrādātās vīles nodrošina kustību brīvību un drošību. Abās krūštura bļodiņās iestrādātas ērtas kokvilnas auduma kabatiņas, kas paredzētas ārstniecisko preparātu un piena dziedzeru protēžu fiksēšanai. Atkarībā no vajadzības sieviete var izmantot vai nu abas vai arī vienu kabatiņu.
Daudzums
Pieejams mūsu noliktavā

Krūšu bļodiņu augšējā detaļa ir izgatavota no elastīgām mežģīnēm, kuru izejvielu sastāvā ir daudz kokvilnas. Smalkais, mīkstais un izturīgais materiāls lieliski saglabā siltumu, aiztur mitrumu un atvieglo svaiga gaisa piekļuvi ādai.

Krūšturi ieteicams uzlikt no rīta, valkāt visu dienu, noņemot to tikai procedūru laikā un pavisam gulēt ejot. Krūštura izmēru nosaka pēc ķermeņa apkārtmēra zem krūtīm. Krūšturim ir cieši jāpieguļ, bet tas nedrīkst ierobežot kustības. Vismazākās diskomforta pazīmes liecina par to, ka krūštura izmērs ir noteikts nepareizi. Ja arī jauns, cita izmēra krūšturis, rada diskomfortu, tad ir nepieciešama ārstējošā ārsta konsultācija.

ELAST-0407-03-Sofija

Tev varētu interesēt