Comfort Dezo tipa apsējs medicīniskais balstošais fiksators rokas bandāža pastiprinājums regulējams
  • Comfort Dezo tipa apsējs medicīniskais balstošais fiksators rokas bandāža pastiprinājums regulējams

Comfort Dezo tipa apsējs medicīniskais balstošais fiksators rokas bandāža pastiprinājums regulējams

16,60 €

Apsējs tiek izmantots rehabilitācijas periodā pēc dažādām traumām un saslimšanām (tostarp pēc insulta), kā arī pēc lūzumiem, izmežģījumu un citu traumu gadījumā. Rekomendējams drošai un ērtai rokas fiksācijai rehabilitācijas laikā pēc lūzumiem, sastiepumiem un ķirurģiskas iejaukšanās. Viens izmērs (universāls)

Krāsa
Daudzums
Pieejams mūsu noliktavā

Viens izmērs - regulējams

Apsēju var lietot ārstējoties dažādās medicīnas iestādēs un arī mājas apstākļos. Apsēju uzliek tieši uz miesas vai arī – virs kokvilnas veļas. Īpaši veidota regulējama aizdare ļauj individuāli piemērot maksimāli ērtu plecu lences garumu un nostiprināt apsēju vajadzīgajā stāvoklī. Lences daļai uz pleca ir kustīga uzmava.

Ja ārsta norādījumi neatšķiras, apsēju iesaka nēsāt 21 dienu, katru vakaru to noņemot. Apsēju valkājot ilgstoši, regulāri jārauga kādā krāsā ir roku pirksti. Novērojot pat vismazākās izmaiņas asinsritē un gadījumā, ja mainās pirkstu galu krāsa – jāvēršas pie ārstējošā ārsta. Atbilstoši ārsta ieteikumiem, apsēja nēsāšanas laikā ieteicams roku vingrināt – lai ātrāk atjaunotu locītavas kustības funkciju.

RL1-1R-Black